Cooll aan het woord op de website van GROHW

Eind vorig jaar kondigden we al aan dat Cooll deel uitmaakt van het waterstofcollectief GROHW, wat staat voor GReen Oxygen, Hydrogen and Wasteheat. Het collectief is een initiatief van Witteveen+Bos, Saxion University of Applied Sciences, HanzeNet, Brandeniers, Rabobank, Asfaltcentrale Stedendriehoek (ACS), Vos Transport, Van Dorp Installaties, MTSA Technopower, HVE, Cooll en HAN University of Applied Sciences.

Op de website van GROHW komen regelmatig partners uit het collectief aan het woord en deze week was het de beurt aan Cooll. Het item gaat over hoe Cooll gaat bijdragen aan stapsgewijze energietransitie via het gasnet én over hoe we de Gasfabriek in Deventer met onze toestellen gaan verwarmen in de winter van 2022-2023.

Meer weten? Lees het artikel op de website van GROHW: https://grohw.nl/adsorptieketel-brengt-energietransitie-in-bestaande-woningen/

Vorige

Volgende